Archive for June, 2006

Haha bizim kaleci cok komikti. Bir iki tane nefis sut cikardi ama elbette alman forvetlerine yetmedi.

Almanlara karsi NUBots macina gore cok cok daha iyi oynadik ama topu kontrol edememe sorunumuz burada da bizi yakti.

Seneye askla gelecegiz. Bizi bekleyin…

Adamlar superlerdi cidden :) zaten bu sekilde yenilecegimizi biliyorduk, ama onumuzdeki sene hazirlanirken isimize yarasin diye maci kaydettik.

Yarin sabah 10:00′da (TSI 11:00) German Team ile oynayacagiz. O macta da cok sansimiz yok. Bakalim neler olacak :)

Fazla söze gerek yok.. Çeyrek finaldeyiz…

Turnuvanin başından beri 4 maç yaptığımız sevgili komşularımızı bugün ikinci grupların ilk maçında 2-1 yendik.

Türkiye saati ile 13:30′da Hamburg DogBots ile oynayacağız. Kazanırsak kesinlikle, berabere kalırsak bir ihtimal çeyrek finale çıkacağız.

baağırrmaayyaan tarraaftaaaarrr…

Cerberus 5:3 Impossibles

bu sonuçla bir üst tura çıktık, yani ilk 16′ya kaldık. Bu grupta 2. olabilirsek çeyrek finale çıkacağız.

not: her zamanki gibi maçtaki tüm golleri biz attık :)

Dün ilk maçımızı ARAIBO’ya karşı oynadık. ciddi kod problemlerimiz vardı (mesela köpekler ölüyordu), maç 0-0 bitti.

Bu sabah yerel saat ile 9:30′da (Türkiye’ye gore 10:30) son iki yılın ve bu yılki iki yerel turnuvanın (Dutch Open ve US Open) şampiyonu Alman takımı MS Hellhounds ile oynadık. Fırtına gibi bir ilk yarı oldu, iki yedik bir attık. Attığımız gol adamların bu turnuvada yedikleri ilk goldü (zaten yerel turnuvalarda toplam 3 gol yediler, onları da finallerde) ve adamlar mola istediler. mola sonrasında da bir gelişme olmadı, devre 2-1 bitti.

İkinci yarı daha şanssızdık. Topu yakalamada sorunlar yaşadıgımız için genelde top bizim sahada kaldı ve statik kalecimiz 2-3 güzel kurtarış yaptıysa da adamların canavar forvetlerini durduramadık. Maç 6-1 bitti.

Fakat, gruptaki diğer takım ARAIBO bu adamlara 7-0 yenildiği için grup ikincisi olduk ve başka bir grubun üçüncüsü olan İranli Impossibles takımı ile eşleştik.

Bugün yerel saat ile 13:30′da, (Türkiye saati ile 14:30) onlarla oynayacağız. Kazanırsak bir üst tura çıkacağız. Kaybedersek futbol defterini kapayıp challengelara hazırlanmaya başlayacağız.

Maçların bir bölümü ZDF den yayınlanıyor.

Bugün yerel saat ile 12:15′te italyan SPQR takımı ile tek devrelik bir antrenman maçı yaptık. donanım sorunları nedeni ile onların 2 bizim ise yazılım aksaklıklarından ötürü 2.5 robot ile katıldığımız maçtaki 5 golü de biz attık bir şekilde. 2 gol onlara attık, hakemlerin kuralları yanlış uygulaması sonucu (bizim oyuncu kendi kalesine gol atmaya çalışırken kuraldışı defans diyip golü saymadılar, arkasından topun yerini değiştirmedikleri için bir gol daha attı bizimki kendi kalesine, onu da saymadılar.

Sonuçta skor 3-2 onların lehine mi, 2-1 biz mi kazandık yoksa 5-0 mı bilemiyorum :)

ciddi kaleci sorunlarımız var ve top aramada kullandığımız kafa açıları problemli. onları düzeltip yine yerel saat ile 15:00′te UPenn ile oynayacağız.

Bremen anıları sonra gelecek…